marzec 21, 2023

Michał Bajor wystąpi w Centrum Kultury i Filmu

4 marca o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej odbędzie się koleje duże wydarzenie muzyczne. Z koncertem wystąpi jeden z najbardziej charakterystycznych polskich artystów - Michał Bajor!

Będący członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV Michał Bajor umiejętnie łączy aktorstwo z piosenkarstwem. W trakcie swojej długoletniej kariery scenicznej współpracował z tak uznanymi kompozytorami jak: Włodzimierz Korcz, Janusz Strobel, Jarosław Kukulski, Jerzy Satanowski, Hadrian Filip Tabęcki, Paweł Stankiewicz, Marcin Nierubiec czy Piotr Rubik. Koncert w Suchej Beskidzkiej będzie pełen i wspomnień, i autorskich nowości. Oparty zostanie na płycie repertuarze z płyty „No, a ja?”, na której nagrał w nowych aranżacjach piosenki, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Michał Bajor skomponował na nią aż pięć utworów. Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów - trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus.

Bilety w cenie 120 zł można nabyć w recepcji Centrum Kultury i Filmu oraz internetowo. W związku z kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora uprzejmie prosimy o nieprzyprowadzanie na koncert dzieci poniżej wieku szkolnego.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)