grudzień 05, 2021

Rok portalu Sucha Info! Wyróżniony

Dobry wieczór Sucha Beskidzka! Z przyjemnością prezentujemy Wam nowy portal internetowy, poświęcony powiatowi suskiemu – tymi słowami przywitaliśmy się z wami w piątek 18-go września 2020 roku. Tak wystartowała Sucha Info – portal Suchej Beskidzkiej i Podbabiogórza.

Dziś mija dokładnie rok od kiedy piszemy o naszym regionie i nie tylko. Regularnie informujemy Was o wydarzeniach z powiatu suskiego, zarówno tych smutnych jak i radosnych. Przez ten rok na naszym portalu ukazało się ponad dwa tysiące artykułów.

Informujemy również o wydarzeniach kulturalnych w naszym regionie, odkrywamy przed Wami często nieznane ciekawostki z przeszłości Suchej Beskidzkiej i całego Podbabiogórza. Śledząc nasz portal dowiadujecie się również o ważnych inwestycjach w powiecie suskim i przyglądacie się działaniom naszych samorządowców.

Jesteśmy portalem niezależnym, nie boimy się pisać o trudnych i kontrowersyjnych tematach. Współpracujemy z wieloma osobami, bez których Sucha Info byłaby zdecydowanie uboższa.

Przed nami kolejne wyzwania. Tyle jest do napisania, tyle jest do odkrycia.

Z okazji naszych pierwszych urodzin, chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom oraz instytucjom, którzy z nami współpracują, ale przede wszystkim Chcielibyśmy podziękować Wam, czytelnikom za to że jesteście z nami!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany sobota, 18 wrzesień 2021 10:37