Jakość Powietrza Sucha Beskidzka

Tutaj znajdziesz informacje dotyczące jakości powietrza w czasie rzeczywistym w mieście Sucha Beskidzka. Raport prezentuje obecne wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Oprócz aktualnych pomiarów, dostępne są również prognozy zanieczyszczenia dla miejscowości Sucha Beskidzka oraz dane historyczne.

Nasze raporty są aktualizowane na żywo, co pozwala ocenić bieżący stan jakości powietrza i podejmować odpowiednie środki w celu ochrony zdrowia. Zachęcamy do zapoznania się z interaktywnym raportem poniżej, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje i dodatkowe narzędzia do analizy danych.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć interaktywny raport dotyczący jakości powietrza w Suchej Beskidzkiej.


Stan Jakości Powietrza w Suchej Beskidzkiej dzisiaj

Stan powietrza w Suchej Beskidzkiej dzisiaj, zgodnie z pomiarami stacji monitorujących, prezentuje się bardzo dobrze niskie stężenia szkodliwych substancji takich jak pył, ozon czy tlenek węgla świadczą o braku zagrożenia dla zdrowia publicznego.

Smog Sucha Beskidzka (23.04.2024) - zalecenia

Jakość powietrza w Suchej Beskidzkiej jest obecnie bardzo dobra, więc to doskonały moment na zajęcia plenerowe. Możesz na przykład zorganizować warsztaty malarskie czy fotograficzne na świeżym powietrzu. Twórcza energia i czyste powietrze to idealne połączenie.