O Nas

Suchainfo.pl to lokalny serwis informacyjny dedykowany mieszkańcom miasta Sucha Beskidzka i okolic. Nasza redakcja dba o dostarczenie bieżących i wiarygodnych informacji na temat wydarzeń, aktualności i życia społecznego w naszej lokalnej społeczności.

Nasz zespół redakcyjny składa się z doświadczonych dziennikarzy, którzy cechują się profesjonalizmem, niezależnością i wiarygodnością w opisywaniu faktów. Jesteśmy oddani misji dostarczania najważniejszych informacji, zachowując jednocześnie wysokie standardy etyki dziennikarskiej.

W serwisie Suchainfo.pl znajdziesz wiele przydatnych sekcji. Główne obszary, na które się skupiamy, to lokalne wiadomości, kronika policyjna, baza lokalnych firm, drobne ogłoszenia, ogłoszenia o pracę, prognoza pogody, stan jakości powietrza, nekrologi, kamery monitoringu oraz forum mieszkańców.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, sugestie lub potrzebujesz dodatkowych informacji, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Poniżej znajdziesz dane kontaktowe naszej redakcji. Zachęcamy do kontaktu - jesteśmy tu dla Ciebie!

Redakcja suchainfo.pl

34-200 Sucha Beskidzka

Wydawca serwisu suchainfo.pl