październik 02, 2022
Redakcja

Redakcja

Za nami akcja #sadziMY

październik 02, 2022

W dniach 29 oraz 30 września w całej Polsce, w tym w Suchej Beskidzkiej odbywała się akcja #sadziMY.

Firma Tauron Dystrybucja poinformowała o planowych wyłączeniach prądu w najbliższych dniach.

Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej zaprasza 8 października br. na „Mały Wawel” wszystkich miłośników legend oraz intrygujących historii do zwiedzania tematycznego pt. „Tajemnice Suskiego Zamku” ramach IX. edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Prezentujemy plan polowań zbiorowych w kole łowieckim „Szarak” w Jordanowie, w sezonie 2022/23.

Przed świętami Bożego Narodzenia mieszkańcy Huciska i Pewelki udadzą się do urn. Wojewoda Małopolski wyznaczył termin wyborów uzupełniających do Rady Gminy Stryszawa.

Zarząd Województwa Małopolskiego ogłosił 11. edycję konkursu o Nagrodę Województwa Małopolskiego im. Stanisława Witkiewicza za najlepsze, współczesne realizacje architektoniczne sprzyjające ochronie i kształtowaniu krajobrazu kulturowego Małopolski.

Gmina Zembrzyce pozyskała dofinansowanie w wysokości 8 000 zł na realizację zajęć sportowych z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej w ramach zadania „ Ćwiczmy razem”, współfinansowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w 2022 roku.

Ostatnie miesiące upływają pod znakiem licznych prac prowadzonych na powiatowych drogach. Jest to możliwe w głównej mierze dzięki skutecznemu pozyskiwaniu środków zewnętrznych na ten cel przez samorząd powiatowy.

Dobiega końca inwestycja związana z budową ogólnodostępnego boiska piłkarskiego (treningowego) i parkingu przy ul. Kolejowej w Jordanowie.

Gmina Stryszawa informuje, o utrudnieniach w ruchu drogowym.