grudzień 05, 2021

Sport

W niedzielę, na krytej pływalni w Suchej Beskidzkiej odbyły się Rodzinne Mikołajkowe Zawody Pływackie. Wystartowali w nich młodzi zawodnicy z naszego powiatu.

Najlepsi kolarze z wielu krajów ponownie przejadą przez powiat suski. Wczoraj wieczorem zaprezentowano trasę 79 edycji wyścigu Tour de Pologne.

Z powodzeniem wystartowali podopieczni pływackiego klubu UKS Jasień w Małopolskiej Lidze Dzieci i Młodzików w Oświęcimiu oraz w zawodach o Puchar klubu Delfin w Myślenicach.

W środę, 10 listopada, na strzelnicy sportowej LOK w Suchej Beskidzkiej zostały przeprowadzone kolejne zawody o Puchar Burmistrza Miasta. Tym razem rywalizowały w nich reprezentacje zakładów pracy.

W bardzo dobrych humorach wrócili pływacy z UKS Jasień, którzy wystartowali w Mistrzostwach Małopolski, które odbyły się w Oświęcimiu.

Co roku w listopadzie Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju wraz z działającym przy nim klubie strzeleckim Czart organizuje zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości o Puchar Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka. Tegoroczne, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, odbyły się w niedzielę 7 listopada.

Jedenastu młodych pływaków z klubu UKS Jasień wystartowało w zawodach Puchar Sprintu Night&Lights 2021, które obyły się w Gliwicach.

Masz dużo zapału i chcesz poczuć atmosferę sportowej rywalizacji? A może interesuje Cię jedynie rekreacyjne uprawianie sportu? To się bardzo dobrze składa. Prężnie działający Suski Klub Lekkoatletyczny skupia miłośników królowej sportu w różnym wieku. Nie czekaj! Dołącz do nas!

Zmiana nastąpiła w klubie MKS Babia Góra. Łukasz Jagoda został nowym pierwszym trenerem i zastąpił na tym stanowisku Łukasza Mikę. Kim jest nowy szkoleniowiec?