październik 02, 2022

Trwa kolejny etap budowy zaplecza Sportowego "Babiej Góry"

Fot. UM Sucha Beskidzka Fot. UM Sucha Beskidzka

Zamówienie publiczne na realizację kolejnego etapu budowy zaplecza sportowego z bazą hotelową, biurową i gastronomiczną na terenie Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji – Babia Góra tj. roboty wykończeniowe na najniższej kondygnacji budynku przeznaczonej na zaplecze sportowe, prowadzone było w trybie podstawowym bez negocjacji.

Do upływu wyznaczonego terminu tj. do godz. 8:00 11 lipca 2022 r. wpłynęła jedna oferta. Cena oferty złożonej przez Zakład Remontowo Budowlany, Malarstwo, Tapeciarstwo Mieczysław Barzycki ze Stryszawy wyniosła 1 115 217,27 zł brutto.

W wyniku rozstrzygnięcia postępowania złożona oferta została zaakceptowana. Cena wybranej oferty, po uwzględnieniu konsekwencji rachunkowych poprawek wprowadzonych przez Zamawiającego na podstawie art. 223 ust. 2 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, ostatecznie wyniosła 1 113 863,28 zł brutto.

Umowa z wybranym wykonawcą została zawarta w dniu 2 sierpnia br., a zgodnie z jej zapisami wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia w terminie do 4 miesięcy od daty zawarcia umowy.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)