czerwiec 01, 2023

Dobiega końca budowa ATUT Sucha Beskidzka

Fot. Sucha Info Fot. Sucha Info

Na ostatniej prostej są prace przy budowie galerii handlowej ATUT w Suchej Beskidzkiej. Jeszcze w tym roku otworzą się pierwsze sklepy.

Przypomnijmy, jesienią 2020 roku zostały zburzone zabudowania po dawnej winiarni. Wtedy to rozpoczęły się pracę nad budową centrum handlowego ATUT. - To jednopoziomowe centrum handlowe, które powstanie w samym centrum Suchej Beskidzkiej. W obiekcie o powierzchni około 5200 m2 GLA znajdą się sklepy znanych i popularnych marek. Atrakcyjna lokalizacja, różnorodna oferta handlowa oraz układ wejść bezpośrednio z parkingu sprawiają, że Atut Sucha Beskidzka będzie miejscem wygodnych i szybkich zakupów" – zapewniał dwa lata temu inwestor.

W ATUT Sucha Beskidzka pojawią się sklepy Lidl, Media Expert, Bella (piekarnia), Optilux, Sklep Kolonialny, Kosmyk, KAES, Martes Sport, Action, Pepco a także REZO Resto&Bar.

Kiedy nastąpi otwarcie? Jak się dowiedzieliśmy, centrum handlowe ma się otworzyć 15 grudnia. Potwierdza to Kinga Bobrowska - Sklep sieci KAES zostanie otwarty 15.12.2022  w tym samym dniu, w którym otwiera się sama galeria - odpowiada nam przedstawicielka sieci. W tym samym dniu ma się otworzyć Media Expert, który zostanie przeniesiony z „Juhasa”.

Na otwarcie Lidla będzie trzeba poczekać. - Sklep w Suchej Beskidzkiej zostanie otwarty na początku 2023 roku. Klienci znajdą w nim wysokiej jakości produkty w  atrakcyjnych cenach, wyprodukowane w sposób zrównoważony – poinformowała nas Aleksandra Robaszkiewicz z Lidl Polska.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany czwartek, 17 listopad 2022 20:22