sierpień 15, 2022
Redakcja

Redakcja

Firma Tauron Dystrybucja poinformowała o planowych wyłączeniach prądu w najbliższym tygodniu.

Synoptycy IMGW wydali dla powiatu suskiego ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem.

Od września przedszkole w Łętowni będzie znajdowało się w budynku tutejszej szkoły. Tym samym przedszkolaki opuszczą stary obiekt, znajdujący się naprzeciwko kościoła.

Mieszkasz w Małopolsce? Chcesz pozytywnie wpływać na Twoje otoczenie i zostać lokalnym bohaterem? Interesujesz się lokalną historią, kulturą, ochroną zabytków? Znasz w swojej okolicy zabytkowe miejsca, którym warto dać nowe życie? Weź udział w konkursie Nasz Zabytek. Nabór zgłoszeń potrwa 4 tygodnie - od 8 sierpnia do 5 września 2022 r..

Stowarzyszenie „Suscy Seniorzy” organizują wycieczkę dla osób posiadających status emeryta lub rencisty z terenu gminy Sucha Beskidzka na dwudniową wycieczkę do Fromborka – miasta partnerskiego Suchej Beskidzkiej oraz Gietrzwałdu.

Pieszo, na rowerach i pociągiem - to tylko kilka sposobów na to, by poznać piękno Małopolski. Wakacje są najlepszym czasem, by wykorzystać potencjał turystyczny naszego województwa.

Ruszyła czwarta edycja Konkursu Turystyczne Skarby Małopolski. Jego celem jest wspieranie inicjatyw służących rozwojowi turystycznemu regionu, dobrych praktyk, popularyzacja turystyki i promowanie wartościowych produktów turystycznych w Małopolsce. Odkryjcie z nami nowe Turystyczne Skarby Małopolski!

Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej zaprezentowało repertuar kinowy od 17 do 31 sierpnia.

Synoptycy IMGW wydali dla powiatu suskiego ostrzeżenie meteorologiczne przed silnym deszczem z burzami.

Jachówka: Piknik rodzinny

sierpień 12, 2022

Druhowie z jednostki OSP Jachówka oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Jachówce zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 sierpnia na boisku w Jachówce.