luty 01, 2023

Kultura

W sobotę, w osieleckim kościele parafialnym, odbył się Koncert Kolęd, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.

27 stycznia w galerii Beskidzkiego Centrum Zabawki Drewnianej otwarto nową wystawę. Tym razem jest to malarstwo na szkle Zbigniewa Micherdzińskiego – zeszłorocznego stypendysty Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Centrum Kultury i Filmu serdecznie zaprasza 4 lutego na kolejny wyjątkowy koncert. "Tajemnice inspirowane tajemnicami" to "muzyczno-poetycka propozycja dla szerokiej publiczności, kilka chwil refleksji i zatrzymania się w zakręconym świecie."

Znakomitych koncertów mieli okazję wysłuchać widzowie zebrani w ubiegłą sobotę 21 stycznia w sali widowiskowej w suskim Centrum Kultury i Filmu! Wszystko za sprawą uczniów Ogniska Muzycznego "Allegro" oraz Miejskiego Chóru "Jasień".

Wczoraj, w kościele parafialnym w Naprawie, odbył się „Naprawski Koncert Kolęd”, którego organizatorami byli: Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej z Naprawy i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Promocji w Jordanowie.

4 marca o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej odbędzie się koleje duże wydarzenie muzyczne. Z koncertem wystąpi jeden z najbardziej charakterystycznych polskich artystów - Michał Bajor!

Babiogórski Park Narodowy przygotował dla mieszkańców Zawoi i okolic specjalną ofertę edukacyjną na ferie.

27 stycznia, w Babiogórskim Centrum Kultury w Zawoi odbędzie się wernisaż wystawy fotografii strojów Babiogórskich, premiera filmu ,,Babiogórski pokaz mody" oraz promocja ,,Babiogórskiego wzornika” autorstwa Reginy Wicher.

Dobra wiadomość dla moli książkowych. Biblioteka w Sidzinie i w Bystrej Podhalańskiej będą otwarte w wybrane soboty w roku 2023.