lipiec 01, 2022

Festiwal TERAZ w Parku Zamkowym w Suchej Beskidzkiej! Wyróżniony

Od 5-8 sierpnia br. w Parku Zamkowym w Suchej Beskidzkiej będzie odbywał się Festiwal "Teraz". 
 
Wydarzenie będzie trwało od godziny 11.00 - 17.00.  
 
Podczas festiwalu wystąpią m.in.:
 KARE MRYSHNA (Karol Miernik)
- krakowski multiinstrumentalista oraz producent. W swojej twórczości łączy nieznośną lekkość beatu i nieco cięższy los jednostki. Zapewnia wędrówki emocjonalne przez całą skalę uczuć - od szczęścia związanego z tworzeniem czegoś dla kogoś i czegoś o czymś, przez zawirowania życiowo-miłosne, aż po presje otoczenia.
Finalista Festiwalu Młodych Twórców organizowanego przez Młody Kraków. Od dwóch lat czynnie działa w Teatrze Powidok, dbając o oprawę muzyczną spektakli. Ostatnim projektem była seria kameralnych koncertów na żywo. Koncerty te odbyły się u niego w mieszkaniu. Taka forma występów spotkała się z pozytywnym odbiorem, co jeszcze bardziej zachęciło go do eksperymentowania z różnymi formami wyrazu. W najbliższym czasie można spodziewać się równie pomysłowych wydarzeń, a także nowych produkcji.
 CHANGO
- to czwórka szczecińskich muzyków znanych z występów na największych scenach w kraju i poza jego granicami. Grupa odnosi się do licznych tradycji muzycznych, starając się wytworzyć pewien niekonwencjonalny styl oparty na eksperymentalnym podejściu do żywego tworzenia muzyki. Kwartet miał okazję występować u boku Apostolisa Anthimosa (SBB) Mikołaja Trzaski (Miłość, Łoskot, Shofar), współpracuje również z Jackiem "Budyniem" Szymkiewiczem (Pogodno, Babu Król) z którym aktualnie tworzy zespół #UDW (Ukrytedowiadomości). Wielokrotnie współpracowali także z Markiem Kazaną.
Skład:
Szymon Drabkowski - gitara
Maciej Kałka - gitara basowa
Borys Sawaszkiewicz - instrumenty klawiszowe
Tomasz Nawrocki - perkusja
 BASS ASTRAL
-producent muzyki elektronicznej Kuba Tracz, artysta związany z Krakowem. Muzyki uczył się w Domu Kultury w Brzeźnicy na pianinie oraz od babci na akordeonie. Swoją muzyczną karierę rozpoczął 13 lat temu jako basista w biesiadnych zespołach Alibi oraz Bayery. Od 2010 roku występował w rockowych Clock Machine i Cinemon, z którymi wydał 4 płyty. W sylwestra 2015 roku przyjął pseudonim Bass Astral, w tym roku zawiązał duet Bass Astral x Igo, dzięki któremu dał się poznać szerszej publiczności, nagrał 3 płyty i zagrał wiele koncertów oraz zwiedził dobre polskie festiwale. Co więcej, obecnie gra na basie w kolektywie Ars Latrans Orchestra. Jesienią tego roku nakładem Mystic Production ujrzy światło pierwszy solowy album Bass Astral “Techno do miłości”, z którego materiał przedpremierowo i w całości usłyszysz na trasie Solaris
 
Od godziny 19.00 letni wieczór muzyczny
(wstęp biletowany*) 
 
 CZWARTEK 05.08.
 Mariusz Jurasz Manio KDz & Bless KDz
Acze
Dżogson
 donGURALesko DJ Zimo
 
 PIĄTEK 06.08.  Potknij się o Jazz 
 Przemysław Strączek Culture Concept feat. Kandara Diebate
 Piotr Damasiewicz 'WATRA' z członkami Kapeli Mała Ziemia Suska i Zespołu Regionalnego Ziemia Suska
 DJ Zimo
 
 SOBOTA 07.08.
 Maok
 Gooral
 City Bum Bum
 DJ
 
 NIEDZIELA 08.08.
 Kare Mryshna
 CHANGO
 Bass Astral
 
 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 lipiec 2021 14:15