lipiec 01, 2022

Wyniki konkursu "Super Tata" - odbyło się wręczenie nagród

By redakcja czerwiec 22, 2022 46
Wczoraj, 21 czerwca br. na Estradzie Makowianka odbyło się wręczenie nagród w ramach konkursu "Super Tata".
Podczas wydarzenia odbył się także koncert Julii Stec, Katarzyny Misiak, a także Makowskiej Orkiestry Rozrywkowej pod batutą Aleksandra Nowaka.
Do konkursu wpłynęło 127 prac, które można do 8 lipca podziwiać w Makowskim Domu Kultury. 
 
Wyniki:
KATEGORIA: RYSUNEK I MALARSTWO
GRUPA: PRZEDSZKOLA I ZERÓWKI
I miejsce – Karolina Matusiak – Gminne Przedszkole Samorządowe w Makowie P.
I miejsce – Lena Ceremuga - Niepubliczne Przedszkole Sióstr Serafitek
II miejsce – Henryk Baca - Niepubliczne Przedszkole Sióstr Serafitek
II miejsce – Marcelina Sala - Niepubliczne Przedszkole Sióstr Serafitek
III miejsce – Amelia Polak - Niepubliczne Przedszkole Sióstr Serafitek
III miejsce – Patrycja Kubielas – Zespół Szkół w Makowie P.
W – Angelina Prodan - Gminne Przedszkole Samorządowe w Makowie P.
W – Antoni Pochłopień - Gminne Przedszkole Samorządowe w Makowie P.
W – Wojciech Suwaj - Gminne Przedszkole Samorządowe w Makowie P.
W – Amelia Grela - Gminne Przedszkole Samorządowe w Makowie P.
GRUPA: KLASY I – III
I miejsce – Hanna Burliga – SP w Juszczynie
II miejsce – Sabina Pająk – SP w Grzechyni
III miejsce – Aleksandra Mędrala – SP w Grzechyni
W – Kacper Bulanda – ZS w Makowie P.
W – Wiktoria Białończyk – SP w Grzechyni
W – Julia Prymula – SP w Juszczynie
W – Franciszek Błażyczek – ZS w Makowie P.
W – Lena Kuci – ZS w Makowie P.
GRUPA: KLASY IV – VI
I miejsce – Marta Bogdan – ZS w Makowie P.
II miejsce – Oliwia Kiepura – ZS w Makowie P.
III miejsce – Julia Jancarz – ZS w Makowie P.
W – Karolina Gruszeczka – ZS w Makowie P.
W – Krzysztof Małysa – ZS w Makowie P.
W – Natalia Rymarczyk – ZS w Makowie P.
GRUPA: KLASY VII – VIII
I miejsce – Karolina Tatara – ZS w Makowie P.
II miejsce – Aleksandra Gruszeczka – ZS w Makowie P.
III miejsce – Weronika Grzybek – ZS w Makowie P.
KATEGORIA: FORMY PRZESTRZENNE
I miejsce – Jakub Gorzkowski – ZS w Makowie P.
II miejsce – Karolina Kudzia – ZS w Makowie P.
III miejsce – Piotr Marek – SP w Juszczynie
W – Gabriela Jurkiewicz – ZS w Makowie P.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)