luty 01, 2023

"Opowieść Wigilijna" w Zembrzycach

Fot. UG Zembrzyce Fot. UG Zembrzyce

14 stycznia 2023r. w Kościele Parafialnym w Zembrzycach została zaprezentowana współczesna wersja "Opowieści wigilijnej" Karola Dickensa.

To klasyczna świąteczna opowieść o przemianie skąpca Ebenezera Scrooge'a. Ten bogaty człowiek, dzięki pomocy duchów przeszłości, teraźniejszości i przeszłości zaczyna rozumieć swoje błędy i odnajduje wokół siebie magię świąt. Piękne przedstawienie z przesłaniem wartościowej treści dotyczącej naszego życia. O przeżycia i miłe doznania słuchowe zadbali zdolni młodzi aktorzy ze Szkoły Podstawowej w Zembrzycach oraz panie z ZKG „Mioduszyna’. Dopracowana sceneria, wszystkie detale efektów specjalnych i przede wszystkim zespół aktorski, to sukces przedstawienia. Spektakl znakomicie przygotowany, piękna gra aktorów, super oprawa muzyczna, oświetlenie i nagłośnienie, za które jak zwykle odpowiadał niezawodny pan Edward Stopa. Spektakl i scenografię przygotowała, kreatywna w naszej społeczności od wielu lat, Pani Barbara Cyganik.

- Dziękujemy za świetne przedstawienie wciągające widza od początku do końca, z przesłaniem optymizmu i dobra. Aranżacja opowieści bardzo ciekawa, na widowni zgromadziła się rekordowa liczba widzów, co było najlepszym podziękowaniem dla przygotowujących spektakl – napisał UG Zembrzyce.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)