luty 01, 2023

Magazyn

Kamil Deja to spokojny, wesoły nastolatek mający wiele planów i marzeń. Jednak dziś największym marzeniem Kamila jest normalnie żyć. Serdecznie zapraszamy na imprezę charytatywną, która odbędzie się dzięki inicjatywie miłośników morsowania i ogromnemu wsparcia wielu osób.

W sobotę, 11 lutego o godzinie 19:00 w remizie OSP Budzów wystartuje dyskoteka charytatywna dla Zosi Pająk ze Skawinek.

Już 2 lutego 2023 przy szpitalu w Suchej Beskidzkiej (ul. Szpitalna 22) pojawi się mobilna pracownia densytometryczna – OSTEOBUS, gdzie będzie można wykonać badanie pod kątem osteoporozy. 

Spotykają się trzy razy w tygodniu po dwie godziny w hali sportowej przy ulicy Wolności 53. Treningi są wymagające, lecz niosą ogromną satysfakcję. Mowa o KS Beskid z Makowa Podhalańskiego. Poznajcie bliżej jeden z najmłodszych klubów sportowych w naszym regionie.

12-letniemu Kamilowi Deja z Makowa Podhalańskiego coraz ciężej jest postawić kolejny krok. Jego noga puchnie i ciemnieje. Tylko nierefundowany lek może mu pomóc Potrzebna jest horrendalna kwota.

Dziś ostatni dzień roku 2022. Za nami 12 miesięcy, 365 dni i ponad 2700 opublikowanych artykułów na naszym portalu. Końcówka roku to dobra okazja, by podsumować najważniejsze wydarzenia w naszym regionie – te radosne, smutne, zaskakujące czy też śmieszne.

- Zdarzył się cud! Wszyscy teraz płaczemy ze szczęścia! – zareagowali wczoraj rodzice małego Oliwiera z Wadowic, który zmaga się z SMA. Wczoraj zebrano całą kwotę, która jest potrzebna by podać mu najdroższy lek świata.

Światło dzienne ujrzała już kolejna odsłona kalendarza „Kobiety Straży 2023” Na okładkach można zobaczyć druhny z prężnie rozwijającej się jednostki OSP Maków Dolny.

Profilaktyka antynowotworowa to działania, które mają na celu zapobieganie rozwojowi nowotworu. I chociaż za rozwój raka odpowiada wiele różnych czynników, to można zminimalizować ryzyko wystąpienia choroby poprzez podjęcie odpowiednich działań.