Magazyn

Niezmiennie rynek pierwotny wyznacza trendy w branży i wiele osób decyduje się na kupno mieszkania od dewelopera. To okazja, by zaaranżować przestrzeń dokładnie tak, jak się chce, a także sposób na wdrożenie innowacyjnych technologii wykończenia wnętrz, które przekładają się nie tylko na estetykę, ale również na wygodę czy na energooszczędność. By się sfinalizować proces zakupu mieszkania, trzeba jednak zrobić odbiór od dewelopera oraz dopełnić szeregu formalności.

Ultramatorończyk ze Skawicy Roman Ficek planuje jeszcze w tym miesiącu przebiec wokół całe Tatry Polskie i Słowackie, przemierzając około 180 km i 10 tysięcy metrów przewyższeń.

Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser-Duda wystawiła na licytację dla Kamila Dei broszkę z masy perłowej oraz apaszkę wraz z bilecikiem.

Dobre wieści dla wszystkich fanów policjantki Baśki Zajdy. 26 kwietnia, w księgarniach w całej Polsce ukaże się książka „Daleko od Babiej Góry”. Jest to trzecia powieść mieszkanki Makowa Podhalańskiego Ireny Małysy.

Kamil Deja to spokojny, wesoły nastolatek mający wiele planów i marzeń. Jednak dziś największym marzeniem Kamila jest normalnie żyć. Serdecznie zapraszamy na imprezę charytatywną, która odbędzie się dzięki inicjatywie miłośników morsowania i ogromnemu wsparcia wielu osób.

W sobotę, 11 lutego o godzinie 19:00 w remizie OSP Budzów wystartuje dyskoteka charytatywna dla Zosi Pająk ze Skawinek.

Już 2 lutego 2023 przy szpitalu w Suchej Beskidzkiej (ul. Szpitalna 22) pojawi się mobilna pracownia densytometryczna – OSTEOBUS, gdzie będzie można wykonać badanie pod kątem osteoporozy. 

Spotykają się trzy razy w tygodniu po dwie godziny w hali sportowej przy ulicy Wolności 53. Treningi są wymagające, lecz niosą ogromną satysfakcję. Mowa o KS Beskid z Makowa Podhalańskiego. Poznajcie bliżej jeden z najmłodszych klubów sportowych w naszym regionie.

12-letniemu Kamilowi Deja z Makowa Podhalańskiego coraz ciężej jest postawić kolejny krok. Jego noga puchnie i ciemnieje. Tylko nierefundowany lek może mu pomóc Potrzebna jest horrendalna kwota.