październik 02, 2022

11-letnia Julia ze Stryszawy walczy z nowotworem. Potrzebuje pomocy

By wrzesień 03, 2022 147

Na portalu siepomaga.pl trwa zbiórka dla 11-letniej Julii ze Stryszawy. Pieniądze są potrzebne na operację wyciągnięcia śrub, leczenie oraz rehabilitację.

- Rok temu nasze życie stanęło na głowie. U mojej córki zdiagnozowano nowotwór złośliwy tkanki miękkiej, który zajął prawą stopę. Podczas operacji lekarze zmuszeni byli usunąć część stopy i małego palca. Dalsze informacje były jeszcze gorsze - miałyśmy zdecydować czy amputować całą stopę czy ją zrekonstruować. Wybór był jeden. Julia przebyła dwie operacje, w tym rekonstrukcję, która okazała się skutecznym rozwiązaniem. Leczenie obejmowało również około 90 cykli chemioterapii i 23 naświetlania. Teraz po roku od operacji przychodzi nam się zmierzyć z kolejnym zabiegiem usunięcia śrub zespoleniowych, które muszą zostać usunięte ze stopy Julki. Koszty oszacowano na ponad 15 tysięcy złotych. Operacja odbędzie się 6 października - mamy coraz mniej czasu! Rehabilitacja, ciągłe wyjazdy do krakowskiego szpitala i leki są bardzo kosztowne, a moje fundusze już się kończą dlatego chcąc zapewnić Julii najlepszą opiekę, postanowiłam poprosić Was o wsparcie – mówi Teresa, mama Julii.

We dwie zwracają się z gorącą prośbą o pomoc finansową, która pozwoli pokryć koszty leczenia Julii. - Wierzymy, że wśród Was są dobre anioły, które dodadzą nam skrzydeł w tej ciężkiej walce. Los zaczął nam rzucać kłody pod nogi, ale zrobimy wszystko, żeby być razem…. bo mamy tylko siebie – dodaje.

Link do zbiórki znajduje się TUTAJ

Oceń ten artykuł
(0 głosów)