październik 02, 2022

Dwa lata portalu Sucha Info!

Dobry wieczór Sucha Beskidzka! Z przyjemnością prezentujemy Wam nowy portal internetowy, poświęcony powiatowi suskiemu – tymi słowami przywitaliśmy się z wami w piątek 18-go września 2020 roku. Tak wystartowała Sucha Info. Od tego momentu mijają dwa lata.

Od dwóch lat piszemy o naszym regionie i nie tylko. Regularnie informujemy Was o wydarzeniach z powiatu suskiego i czasami nie tylko, zarówno tych smutnych jak i radosnych. Zapowidamy i relacjonujemy również wydarzenia kulturalne w naszym regionie, odkrywamy przed Wami często nieznane ciekawostki z przeszłości Suchej Beskidzkiej i całego Podbabiogórza. Śledząc nasz portal dowiadujecie się również o ważnych inwestycjach w powiecie suskim i przyglądacie się działaniom naszych samorządowców.

Jesteśmy portalem niezależnym, nie boimy się pisać o trudnych i kontrowersyjnych tematach. Współpracujemy z wieloma osobami i instytucjami jak GOK Stryszwa, BCK w Zawoi czy Komunikacja Suska bez których Sucha Info byłaby zdecydowanie uboższa.

Przez te dwa lata na naszym portalu zamieściliśmy 4687 artykułów, zebraliśmy 1560 obserwujących na facebooku, jesteśmy obecni również na Instagramie oraz na YouTube.

Przed nami kolejne wyzwania, kolejne tematy i kolejne niespodzianki, którymi was zaskoczymy.

Z okazji naszych drugich urodzin, chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom oraz instytucjom, którzy z nami współpracują, ale przede wszystkim Chcielibyśmy podziękować Wam, czytelnikom za to że jesteście z nami!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany niedziela, 18 wrzesień 2022 11:51