marzec 21, 2023

"Podaj Kamilowi rękę w walce z chorobą"

Kamil Deja to spokojny, wesoły nastolatek mający wiele planów i marzeń. Jednak dziś największym marzeniem Kamila jest normalnie żyć. Serdecznie zapraszamy na imprezę charytatywną, która odbędzie się dzięki inicjatywie miłośników morsowania i ogromnemu wsparcia wielu osób.

12-letni Kamil Deja z Makowa Podhalańskiego od lat zmaga się z ciężką chorobą. Jego noga puchnie i ciemnieje. Tylko nierefundowany lek może mu pomóc Potrzebna jest horrendalna kwota. Jednak to nie był koniec złych wiadomości. Po jakimś czasie okazało się, nastolatek ma glejaka nerwów wzrokowych. Zostały uruchomione licytacje oraz zbiórka na portalu siepomaga.pl. Trwają również licytacje na facebooku. Więcej o Kamilu pisaliśmy TUTAJ.

Dlatego juz dziś zapraszamy na Estradę Makowianka, gdzie w niedzielę 5 lutego odbędzie się piknik charytatywny. Odbędzie się morsowanie z sauną, pokaz motoryzacyjny, zumba, step up academy oraz pokaż mażoretek. Zwieńczeniem imprezy będzie koncert Zespołu PotOCK. 

Poniżej dokładny plan imprezy:

- Już wiele razy siła ludzkich serc pokazała ogromną moc. Bądźmy razem, zjednoczmy swoje siły dla tworzenia dobra. Nie pozwólmy by los zabrał radość Kamilowi. Podajmy swą dłoń i podumajmy jak dołożyć swą cegiełkę budując mur, którym otoczymy Kamila ,by spełniły się marzenia. Nie przechodź obojętnie, nie wiesz co jutro będzie Ci dane. Już dziś zrób coś pięknego – piszą organizatorzy.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany czwartek, 26 styczeń 2023 18:06