UWAGA! Dołącz do nowej grupy Sucha Beskidzka - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Muzyczna podróż z zespołem AcousticFly w Centrum Kultury i Filmu

Adam Pagiela

Adam Pagiela


W Centrum Kultury i Filmu w dniu 13 listopada 2025 roku odbył się emocjonujący koncert zespołu AcousticFly, który przyciągnął zarówno stałych fanów, jak i nowych miłośników ich muzyki. Na scenie zaprezentowano spektakl pełen żywej energii oraz autentycznego brzmienia, a uczestnicy mieli okazję poczuć niezwykłą więź między artystami a publicznością. Całe wydarzenie okazało się niezapomnianym doświadczeniem, które wpisało się w lokalne życie kulturalne. Występ został wzbogacony o gościnny występ dyrektora CKIF, co dodało koncertowi szczególnego charakteru.

Od pierwszych dźwięków publiczność została wciągnięta w świat muzyki AcousticFly. Zespół, znany z harmonijnych aranżacji, rozbudził emocje zebranych w sali dzięki brzmieniu harmonijki, gitary oraz charakterystycznym wokalom. Każdy utwór, zarówno te znane, jak i nowe kompozycje, wywoływał gorące brawa wśród słuchaczy, co świadczyło o silnym zaangażowaniu publiczności. Muzycy umiejętnie łączyli grane utwory z osobistymi historiami, co uczyniło atmosferę wieczoru wyjątkowo bliską i przyjazną.

Szczególnie pamiętnym momentem koncertu było dołączenie Grzegorza Wysmołka, dyrektora Centrum Kultury i Filmu, który wspólnie z zespołem wykonał jeden z utworów. Jego obecność na scenie została entuzjastycznie przyjęta przez zebranych, co podkreśliło lokalny charakter wydarzenia. Wysmołek, długoterminowo związany z kulturą regionu, nie po raz pierwszy stanął na scenie CKIF, co jeszcze bardziej zacieśnia więzi z lokalną społecznością. Koncert AcousticFly stał się celebracją wartości live performance, która przyciąga i jednoczy ludzi poprzez uniwersalny język muzyki.

Źródło: Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej


Oceń: Muzyczna podróż z zespołem AcousticFly w Centrum Kultury i Filmu

Średnia ocena:4.54 Liczba ocen:19


Zobacz Także